Goście

Dzień 2-gi. Dzień niezwykly, bo pełen gości , przyjaźni i dobrych pomysłów. A temat bardzo ważny i to omawiany w 3 jezykach (po polsku, angielsku i hiszpańsku):
Świat w niebezpieczeństwie… Co możemy zrobić już dziś?
Nasze propozycje :oszczędzanie wody, segregacja śmieci, zalesianie, zakupy w torbach wielorakiego użytku, unikanie butelek plastikowych. Każdy może zrobić coś małego, malutką zmianę, ktora wywoła efekt motyla….

Domki dla pszczółek

Oj dzieje się! Kto poznał pszczoły, ten na zawsze pokocha miód. Ciekawe, czy mądre pszczoły zamieszkają w domkach, które dziś zbudowaliśmy… Dziękujemy Pani Weronice Wasiak za cudne zajęcia i podróż po krainie pszczół. Miód był pycha…..!!!!

Zielone Opcje!

Przed nami Tydzień Zielonych Opcji pod hasłem: Final Call for Climate!
Wspólnie z wolontariuszami ze Stowarzyszenia Jeden Świat będziemy pracować nad sposobami otoczenia opieką naszych naturalnych zasobów oraz planety Ziemia w tym miejscu, na którym na niej jesteśmy!
Do zobaczenia

Teraz Zielone Opcje

Dni Otwarte – 4-8 luty 2019

Dni Otwarte

Zapraszamy do obserwacji pracy dzieci oraz organizacji szkoły podstawowej wg pedagogiki Marii Montessori w Gostyniu, ul. Reymonta 7. Podczas pobytu do dyspozycji rodziców będą nauczycielki oraz dyrektor szkoły, które chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Potrzebne jest obuwie zamienne oraz nieograniczona ciekawość i zainteresowanie.
Szkoła prowadzi nabór dzieci w wieku 6-8 lat.